top of page
jasna sirka.jpg
oblouk 7.png
Co nás přivedlo k tomuto webu

Milujeme cestování po vlastní ose. Vůni dálek. Ranní kafe v kvalitním hrnku uprostřed panenské přírody. Nafukování stanu a výlety s dětmi. Společné grilování s kamarády z různých zemí. Parádní sprcha v čisté koupelně bez fronty, suché prádlo, uspořádané věci, čistý záchod a bezpečí. Komfortní lůžka a dostatek životního prostoru. A něco k tomu..

V práci jsem hodně cestoval a v hotelu se mi často zdálo, jak usínáme rodinou pod hvězdami u plápolajícího ohně. A kus té touhy po dobrodružství a přírodě, který sdílím se ženou Veronikou, jsem taky toužil předat našim dvěma malým synům – Kubíkovi a Kryštůfkovi. A taky máme rádi trochu pohodlí. Jde to skloubit?

Máte-li v létě dva nebo tři týdny určené na společný výlet, je to velevzácný čas. Je to odměna pro vás i pro děti. Pokud jste trochu jako my, tak si na plánování patrně necháte záležet. Zkoumali jsme zajímavé cestovatelské blogy, stovky webovek, sjížděli jsme youtube videa v několika jazycích, zároveň v zimních slevách postupně nakupovali kempovací výbavu, která se vršila v rohu pracovny.

Vynalezli jsme svůj vlastní originální styl cestování s nákladním vlekem a prostorným nafukovacím stanem a taky jsme začali vytvářet seznam míst, která jsme navštívili a byli jsme z nich nadšení. Dali jsme ho desítkám kamarádů a známých. Všem svítily oči, když jsme si vyprávěli o tom, jak vlastně cestujeme. A některé z nich jsme inspirovali pro změnu plánů a úplně jinou dovolenou. Spoustu tipů jsme dostali zase od nich. A pak nás napadlo, že bude lepší naše zkušenosti sdílet na webu a inspirovat výměnu zkušeností lidem, kteří jsou podobného zaměření. Milují cestování, přírodu a děti.

bottom of page