top of page
DSC02337.JPG

11 tips for family camping

Since 2017, we have invented our own style of setting out. We drive with a lockable truck trailer with the possibility to document 1,300 kilograms and a design speed of 140 km / h, which we will not use both by far. The solid aerodynamic trailer can hold everything we need for the whole holiday and above all, we can park it locked in peace in a campsite or in a guarded parking lot and continue easily.

A few experiences that we usually follow when traveling,

to make it fun:

#1

Máme plán

Poctivě plánujeme a přesto jsme otevřeni příjemné náhodě. Plánujeme a rozhodujeme společně jako rodina, i když to spolu se ženou trochu připravíme.

checklist.png
Read More

#3

Nebojíme se storna

Rezervujeme si dlouho dopředu desítkové kempy s dobrými referencemi, připlatíme si za pěkné stanoviště, elektriku, vodu… Nelitujeme storno poplatky, pokud se zkazí počasí. Neváháme přejet 400 km na jiné místo nebo si zaplatit jiné ubytování v oblasti.

stop.png
Read More

#2

Rozmanitost

Hledáme pestrost a kontrast. pět dní u moře, další čtyři ve vysokých horách. Jednou známé místo. příště zase nové. Různé země, kuchyně.. Vedro a zima.

planet-earth.png
Read More

#4

Je to dobrodružství

Přesouváme se obvykle po 4-5 dnech. Je to dobré pro trávu i pro nás. Carpe diem. Nutí nás to naplno využít potenciál daného místa a příště se rádi vrátíme a budeme zkoumat dál. Přejezdy si užíváme stejně tak, jako samotné kempování. 

dlf_edited.png
Read More

#5

Zázemí

Postavíme stan nebo zaparkujeme karavan. Vytvoříme si zázemí a vyrážíme na výlety. Pěšky, na kole nebo jen s autem. Respektujeme místní obyvatele a pravidla kempu. Děláme reklamu naší krásné zemi.

tent.png
Read More

#7

Jsme vždy ready na odjezd

Nic nesháníme a téměř nebalíme, máme to hlavní neustále zabalené v karavanu. Včetně kol a paddle boardu. Zapojit zapojit, doložit rezervní potraviny a vyrazit.

caravan.png
Read More

#6

Komfort a kvalita

Máme s sebou známé, kvalitní, komfortní, vychytané a trvanlivé věci, Prostorný rodinný stan, komfortní spaní, cestovní ledničku, světla, WC pro děti. Když jedeme s karavanem je o komfort postaráno na 100 %.

kisspng-computer-icons-badge-clip-art-5b29c81d1065d0.7841563915294648610672 (1).png
Read More

#8

Systém a organizace

Hledáme super zážitky, ne suchá trička – všechno máme jednoduchý, rychlý a na svém místě.

pngegg.png
Read More

#9

Jíme v restauracích nebo si vaříme 

Jíme podle toho, co nás zrovna baví. Užíváme si naplno lokální pohostinnosti a místních potravin, ale ne za každou cenu. Máme s sebou železnou zásobu oblíbených jídel a pití a dobré české pivo na výměnu s lidmi na cestách.

kisspng-portable-network-graphics-computer-icons-clip-art-5c6b4688476bd2.24966414155053428
Read More

#10

Nová přátelství

Asi to nejdůležitější - zdravíme, usmíváme se a s milými lidmi se po zakotvení na druhý den rádi dáme do řeči. Nezřídka se pak skamarádíme my i naše děti, zažijeme neplánovanou společnou grilovačku, nečekaný výlet, výměnnou večeři z lokálních surovin.

family.png
Read More
bottom of page