top of page
Táboření v horách

Tipy pro kempování a cestování s celou rodinou

IMG_5401_edited_edited.jpg

Jak bezpečně jezdit s karavanem

Pár tipů od nás, jak bezpečně jezdit s karavanem. Proč je dobré jezdit se silným autem, proč si pořídit doplňková zrcátka, jak rychle s karavanem jezdíme a na co překontrolovat, než vyjedete na cestu.

Obrázek67.jpg

Jak bezpečně zaparkovat karavan

Chystáte se na svou první cestu s karavanem? Podívejte se na krátké video. Dozvíte se, na co si dát pozor, co nezapomenout a čím začít, aby byl karavan zaparkovaný bezpečně a vše fungovalo jak má. 

jamie 2.jpg

Cool tipy ke karavaningu

Podívejte se na video plné praktických informací a zkušeností, o které se podělil sympaťák Jamie. Na co nezapomenout, když se rozhodnete cestovat s karavanem? Jak si můžete karavan přizpůsobit svým potřebám a na co si dát pozor? Zkušeností není nikdy dost!

v kempu.jpg

Jak se utábořit s karavanem v kempu?

Skvělé video, ve kterém najdete velkou spoustu tipů na to, jak se bez komplikací utábořit s karavanem v kempu. Doporučujeme se podívat nejen těm, kteří vyráží s karavanem poprvé.

IMG_5401.jpg

10 tipů pro rodinné kempování

Od roku 2017 vyrážíme pravidelně kempovat.. Jezdíme s karavanem nebo stanem. Těchto pár bodů nám pomáhá si užívat cestu do kempů i samotné kempování.

IMG_2488.jpg

Největší dobroty z balkánské kuchyně

V tuto chvíli nemůžeme cestovat, tak si alespoň vaříme dobroty podle receptů, které jsme posbírali z našich cest. Voňavé koblížky a výborný burek si můžete připravit i Vy. 

Cliff Turistika

Why do I hike

Nádherná zpověď od Nikola Horvata Tesly – Why do I hike, kterou celým srdcem sdílíme. Druhý díl by se mohl jmenovat. Why I sleep outside, not in a hotel.

bottom of page